Vyberte si a nechte se hýčkat

    Klasická masáž

Pomáhá prokrvování organismu, uvolňuje ztuhlé svalstvo, zlepšuje svalovou činnost, metabolismus, očišťuje tělo od toxinů. Umožní Vám odstranit stres, napětí, nespavost, bolest hlavy, deprese. Pravidelné masáže mohou výrazně zlepšit Váš zdravotní a psychický stav. Masáž je velmi vhodná prevence před nemocemi.

    Relaxační masáž

Je velmi jemná a příjemná forma dodávání životní energie. Masíruje se jemnými, plynulými, dlouhými hmaty s použitím vysoce kvalitních olejů lisovaných za studena, které neuzavírají póry.

    Sportovní masáž

Je upravenou formou klasické/rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáže doporučuji před  i po sportovním výkonu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody.

    Havajská masáž Lomi Lomi

Je kouzelným smyslovým zážitkem a právem se považuje za „perlu“ mezi masážemi. Je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale především předloktí a loktů, dotyk je velmi intenzivní a příjemný. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, měkké i hloubkové techniky, hmaty, jsou jednoduché a ladné. Havajská masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a především báječně působí na psychiku.

    Lávové kameny (Hot Stones)

Provádí se pomocí teplých kamenů, tělo je masírováno střídavě kameny i bez nich. Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje hluboko do organizmu. Přináší celkové uklidnění, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater ledvin. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Na úrovni energetické harmonizuje funkce čaker (energetických center) i meridiánů - energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům. Vlivem zdravotních problémů nebo při zvýšené únavě bývají tyto cesty špatně průchodné nebo zcela uzavřené. V těle nemůže proudit energie, člověk se cítí unavený, vyčerpaný, podrážděný a nemocný. Díky masáži teplými lávovými kameny se znovu otevírají a povzbudí činnost orgánů. Nastane očistný proces, detoxikace a celková regenerace těla.  Pocity a účinky vydrží po několik dnů.

    Medová masáž

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů (rolovacích a pumpovacích). Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny jsou medovou masáží příznivě ovlivňovány i jiné orgány.

    Thajská masáž chodidelMasáž je prováděna speciální dřevěným kolíčkem, jsou pročišťovány a aktivovány reflexní body na chodidle, dochází k regeneraci celého těla.

    Indická masáž hlavy a šíje

 


Je jedna z nejpříjemnějších masáží, dokonale uvolňuje, relaxuje, pomáhá při migrénách a nespavostech, při stresu a přetížení.

    Lifting obličejeJe prospěšná nejen pro pleť, kterou stimiluje, aktivuje, omlazuje, ale i pro celkové uvolnění a navození psychické pohody.